menu

O nas

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem specjalizującym się w leczeniu i terapii uzależnienia od alkoholu. Znajdujemy się przy ul. Jagiellońska 27. Naszą misją jest niesienie pomocy osobom z chorobą alkoholową, a z naszych obserwacji wynika, iż stale rośnie odsetek zachorowań. Naszym Pacjentom podajemy lek o nazwie Disulfiram, powszechnie znany jako Esperal. W naszej placówce pracują jedynie wysoko wykwalifikowani oraz doświadczeni lekarze chirurgii, osoby z pasją, zorientowane na indywidualne potrzeby Pacjentów. Każda osoba jest traktowana u nas z szacunkiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda osoba to indywidualna historia choroby – dlatego nasze działania są kompleksowe oraz dostosowane pod konkretny przypadek. Takie działania umożliwiają nam lata zdobywanej praktyki oraz doświadczeń pracy z osobami uzależnionymi, co sprawiło, że obecnie jesteśmy jednym z najlepszych specjalistów w Szczecinie.

Każdy Pacjent jest dla nas tak samo istotny. U nas lekarze wykazują się empatią oraz rozumieniem, szczerze udzielając niezbędnego wsparcia podczas leczenia.

Życie w abstynencji nie musi być jedynie marzeniem. Umów się na wizytę i zobacz, że jest to całkowicie realne! Dane kontaktowe.